ANKIETA

Krok 1 – Wypełnij ankietę

Prosimy, uzupełnij ją i odeślij ją na adres: kontakt@instafit.pl.

PAMIĘTAJ! Wypełnij ankietę naprawdę szczegółowo i dokładnie, tak aby nie zapomnieć o niczym! Upewnij się, że zrobiłeś/aś to rzetelnie i poświęciłeś/aś na to odpowiednio długą chwilę.

To właśnie od ankiety będzie zależało, jaki plan dietetyczny i treningowy przygotujemy dla Ciebie. Możemy uwzględnić ewentualne, małe zmiany w przygotowanych planach, ale będą to nieznaczne korekty.

W przypadku zmian wynikających z sytuacji życiowych, leczenia, zmian celu itp., które będą niosły za sobą konieczność modyfikacji w planach, prosimy o ponowne uzupełnienie ankiety. Jest to jedyna i wyłączna droga informowania nas o ewentualnych eliminacjach, preferencjach.

Pod ankietą, powinieneś/aś załączyć swoje zdjęcia, dodatkowe badania albo ważne dla Ciebie rzeczy, które mają wpływ na Twoje zdrowie i sylwetkę.

KONTRAKT

Krok 2 – Zapoznaj się z kontraktem

Nasza współpraca opiera się na pewnych zasadach, dzięki którym możemy dostarczyć Ci świetne efekty. Zapoznaj się z nimi oraz je zastosuj. Oczywiście, my też będziemy trzymali się ustalonych zasad. Pamiętaj, że im bardziej się zaangażujesz, tym będzie lepszy efekt. Zawsze jesteśmy dostępni, żeby Ci pomóc.